Ataşehir Paslanmaz Hurdası

Ataşehir Paslanmaz Hurdası

Ataşehir Paslanmaz Hurdası ile İlgili Bilgiler ve Paslanmaz Hurdası Ticareti

Paslanmaz hurda, paslanmayan metal hurda atıklarına verilen isimdir. Krom ile karıştırılan diğer metallerin alaşımı paslanmaz özelliği kazanmaktadır. Paslanmaz çelik ve paslanmaz metallerin içerisindeki krom oranına göre parlaklığı doğru orantıda artmaktadır. Metalin çevresini sararak oksitlenmeyi engelleyen krom elementi atıkları da krom hurdası olarak geçmektedir.

Paslanmaz metaller banyo, otomotiv, spor salonu ağırlıkları ve barları, çatal bıçak takımları, su veya sıvı ile temas etmesi gereken her türlü sektörde kullanılmaktadır ve şirketimiz her türlü paslanmaz hurdayı yüksek fiyattan satın almaktadır. Kalitesine göre fiyatı da değişmekte olan birçok sektörde kullanılan paslanmaz metaller, 304, 316, 430 gibi kalite numaralarına sahiptir.

Yukarıda bahsettiğimiz üzere farklı kalite numaralarına sahip paslanmaz hurdası aynı zamanda talaş olarak da satın alınmaktadır. Talaş paslanmazlar normal paslanmazlardan daha ucuza alınmaktadır. Bununla birlikte paslanmaz hurdası 0,60 TL – 8,30 TL gibi değişken fiyatlara sahip olabilir. Büyük bir kalite yelpazesine sahip paslanmazlar, kullanılması gereken yere göre düşük veya yüksek kaliteli alınıp, satılmaktadır.

paslanmaz hurdası
paslanmaz hurdası

İstediğiniz zaman, istediğiniz miktarda paslanmaz hurdasını bizimle iletişime geçerek satabilirsiniz. Sizden aldığımız hurdaları ülkeye katkı yapacak şekilde tekrar sanayi piyasasına kazandırmaktayız. Bu sayede hem kendi cebinize para girmesini sağlamış olursunuz hem de ülke ve dünya geleceğine katkı yapmış olursunuz. Bunun sebebi ise geri dönüşümün doğaya ve çevreye kazandırdıklarıdır.

Aslında mahallenizde hurdaları alan amcalar ülkeye ve doğaya büyük katkı sağlıyorlar. Günümüzde her ne kadar mahalledeki hurda satan amcaları görmesek bile profesyonel olarak çalışan geri dönüşüm şirketleri o amcaların yaptığını büyük çapta gerçekleştirmektedir.

Örneğin buzdolabı üreten bir firma var. Bu firma paslanmaz ihtiyacını diğer metal firmalarından karşılıyor. Diğer metal firmaları ise madenlerden yeni kazılar yapıyor. Geri dönüşüm sayesinde kullanılmayan atıklar fazla kaynak kullanılmadan tekrar kullanılabiliyor.