Ataşehir Alüminyum Hurdası

Ataşehir Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Alüminyum Hurdası Geri dönüşümüne önem vermekteyiz. Ülkemizin ve dünyanın geleceği için geri dönüşüm artık zorunlu bir hale gelmiştir. Elinizdeki ürünleri yüksek fiyattan alarak piyasaya geri kazandırmaktayız. Atıkları bertaraf etmenin ve para kazanmanın yanında enerji tasarrufuna destek olmuş oluyorsunuz.

Geri dönüşüm sadece bir kişiyi değil tüm ülkeyi etkileyecek bir sektördür. Örneğin, piyasaya büyük miktarda bakır kazandırılırsa buradan hem istihdam kaynağı çıkacaktır, hem de kazandırılan bakır miktarı kadar bakırı Türkiye dışarıdan satın almak zorunda kalmayacaktır.

Alüminyum Hurda
Alüminyum Hurda

Yukarıdakilere ek olarak, pek çok madenin geri dönüşümünü ve Alüminyum Hurda piyasaya tekrar kazandırılmasını hedeflemekteyiz. Bu yazımızda ise sizlere alüminyum madeni hakkında detaylı bilgi ile ticareti ve fiyatları ile ilgili bilgi de vereceğiz.

Alüminyum, yapısı itibariyle her tür sektörde kullanılabilen bir üründür. Maliyetinin az olması sebebi ve kullanım alanları sayesinde bugün her yerde kullanıldığını görmek mümkündür. Beyaz ve parlak bir renge sahip olan alüminyum elementinin erime noktası 660 santigrat olarak ölçülmüştür. Modern makine parçalarının üretiminde kullanılan element başka elementler ile birleştirilerek alaşım haline getirilebilir.

Alüminyum, bakır elementinden daha fazla bulunabildiği için fiyatları kilogram başına daha düşüktür. Bakır fiyatları çeşidine göre 17.70 TL ile 25.00 TL arasında değişmesine rağmen, alüminyum kilogramı yalnızca 6.90 TL – 7.20 TL arasında değişmektedir. Elinizde bir miktar alüminyum bulunuyorsa ve elden çıkartmak isterseniz şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek fiyattan tüm miktarlardaki alüminyumlarınızı almaktayız. Aldığımız alüminyumlar Türkiye’deki başka sektörlere yeniden kazandırılmaktadır ve bunun yanında size de para kazandırmaktadır.

Aynı zamanda elektrik iletme özelliğine sahip olan alüminyum saf hali yumuşak ve parlak olmasına rağmen hava ile etkileşime girdiğinde sertleşmekte ve matlaşmaktadır. Bunun sebebi havanın alüminyum ile oksitlenme tepkimesine girmesidir.