Sultanbeyli Hurdacı 0 532 692 60 96 hurda bakır kablo

Sultanbeyli Hurdacı

Sultanbeyli Hurdacı, Günlük güncel en son hurda fıyatları, bakırın kilosu ne kadar, demirin kilosu ne kadar hepsini öğrenmek için bizi arayınız. hurda ve her türlü kullanılmayan beyaz eşyaların alınması ve satılmasında önerilen isimlerin başında gelir. Hurdaların değerlendirilmesi ve tekrar ekonomiye kazandırılması son derece önem taşıyan konuların başında gelir. Artan çevre bilinci, kullanılmayan eşyaların tabiata zarar vermeyecek şekilde ayrıştırılması ve sanayide kullanılmasını gerekli kılar.

Beyaz eşyalar, inşaat yıkımı sonrasında oluşan hafriyat malzemeleri, sanayi ve teknolojik her türlü ürün imalatında kullanılmaktadır. Bu eşyaların çevreci bir yaklaşımla ekonomiye kazandırılması ülkemizde de yaygınlık kazanmıştır. Ev eşyaları içerisinde tamir edilemeyecek derecede olan beyaz eşyalar, yer işgaline sebep olacaktır. Bu türlü eşyaların hızlı şekilde nakliyesi, yerine yenisinin konulması için yer açacaktır. Bu konuda hizmet veren hurda firmaları son derece önem taşır.

Hurda Nakliyesinde Hızlı Hizmet

Sultanbeyli Hurdacı, hurda nakliyesinde hızlı hizmet sunan işletmelerin başında gelir. İnşaat yıkıntıları, fabrika molozları gibi her türlü metal yığınların kaldırılması, çevreci bir yaklaşımla da önem taşır. Yaşam alanlarının temizliği ve sağlık açısından bu yığınların en hızlı şekilde ortadan kaldırılması son derece önem taşır. Sultanbeyli Hurdacı bu konuda deneyimli ve profesyonel işletmelerin başında gelir. Firmamız arandıktan çok kısa bir süre sonra ekibimiz ilgili yere ulaşarak moloz yığınlarını temizler.

Geri dönüşüme olan katkılarımız sayesinde ülke ekonomisi için de katma değer yaratırız. Hurda yığınlarının günümüzde kullanım sahaları oldukça geniştir. İmalat ve Savunma Sanayi, teknolojik üretimler, inşaat ve ev teknolojileri için ara girdi değerine sahip olan malzemelerdir. Bu malzemelerin uygun koşullarda eritilip, tekrar kullanılması söz konusudur. Kuyumculuk ve takı gibi çok farklı alanlarda da kullanımı söz konusudur.

Dürüst Hurdacı

Sultanbeyli Hurdacı, dürüst yaklaşımları ile de önerilen firmaların başında gelir. Her gün değişen hurda alım ve satım fiyatlarını takip eden firmamız, hurdaları piyasa koşullarında yerinden almaktadır. Ara girdi için de hurda satışımız bulunur. Uygun fiyatlı satış ve yüksek fiyatlı hurda alım hizmetlerimiz tercih edilme nedenlerimizin başında gelir. Kurumsal yaklaşımlara sahip olan işletmemiz, İstanbul’un en güvenilir sayılı hurda firmalarının başında gelir. Tecrübeli kadromuz ve dürüst çalışma anlayışımız söz konusudur.

Sultanbeyli Hurdacı, Sultanbeyli hurdacı. Geri dönüşüm firmaları arasından son zamanlarda kendini en çok geliştiren, işini hızlı yapan, güler yüzlü çalışanlar, deneyimli çalışanlar ve yüksek fiyata hurdalarınızı alan bir firmadır.

Sultanbeyli Hurdacı Firmaları

Ülkemizin genelinde çoğu ev veya iş sahibi, geri dönüşümü mümkün olan çoğu eşyadan habersizler, eski ve kullanılmaz maddeleri geri dönüşüm merkezlerine götürmek yerine çöpe atmayı tercih ediyorlar. Bu yaptıkları işlem onlar farkında değil ama gereksiz atıklara yol açmaktadırlar. Geri dönüştürebilir maddeler sadece küçük ev eşyaları değildir.

Aynı zamanda büyük olanlarında geri dönüşümü yapılmaktadır. Mesela buzdolabınızı, klimanızı, ocağınızı, çamaşır makinenizi gibi daha fazla eşyalarınızı geri dönüşüme vererek çevre koruması açısından çok iyi bir işlem yapmaktasınız. Türkiye’de geri dönüşüm içeren malzeme çelik, ortalama bir eşyanızın yüzde 75ini oluşturmaktadır.

Her yıl toplam geri dönüştürülmüş çeliğin de yaklaşık yüzde 10’unu ev aletleri oluşturmaktadır. Pratik olarak, elektrik kullanan ve hareketleri parçalı olmakta olan her türlü ekipman veya cihaz, bir elektrik motoru kullanımı ile işlev görmektedir. Çoğu elektrik motorunda bulunan büyük miktarda bakır teller dahil olmak üzere kurtarılabilir malzemeleri ayıracak olan hurda geri dönüşüm merkezimize getirebilesiniz.

Geri dönüşüm hammadde işlendikten sonra belirli sebepler ile eskimesi, aşınması veya özelliğini kaybetmesi durumunda o maddeyi tekrar kullanılabilir hale getirmeye denir. Evinizdeki veya işyerinizdeki hurdaların doğaya zarar vermemesi amacı ile geri dönüşüme verilmesi ve doğal çevrenin korunması amaçlanarak sizlerin hurdalarını beklemekteyiz.

Sultanbeyli Hurda Demir Alımı

Ülkemizde demir maden açısından bakarsak Malatya, Sivas, Adapazarı ve Balıkesir’de çıkarılır. Ardından Batı Karadeniz’de işlenir. Demir geri dönüşümü yapılan bir madde olmaktadır. Hurda alımının sıklıkla yapılması sonucunda demirin hurda piyasası sürekli olarak değişmesine neden olmaktadır. Sultanbeyli Hurdacı olarak demir malzeme alımı yaparken dikkat ettiğimiz tek husus; saf ağırlığına bakarak alımı gerçekleştiririz.

Sultanbeyli Hurda Bakır alımı, Bakırın kullanım alanları çok fazladır. Bakır, fiziksel ve kimyasal özelliklerinden dolayı sanayi ve endüstride en çok kullanılan madde diyebiliriz. Elektrik ve elektronik sanayi, inşaat sanayisi ve ulaşım sanayisinde sıklıkla görmekteyiz. Endüstriyel ekipmanlarda sık sık kullanılmaktadır. Ayrıca bakır; kimya, boya, turistik eşya yapımı ve kuyumculuk gibi birçok alanda da çok sık kullanılmaktadır.

Bakır maddesi hurda alımında çok sık kullandığımız bir maddedir. Bakırın geri dönüşümü de yapılması sebebiyle Sultanbeyli hurdacılık olarak çok fazla bakır alımı yapmaktayız. Hurdacı tesisimizde kg ile aldığımız bakırın saf olarak alınması için soyma bakır alımı yapmaktayız. Bakırın kullanıldığı alanların fazlalığı sebebi ile aldığımız ürünler arasında en popüler üründür. Herhangi bir fiyat sabitliği bulunmayan bakırın fiyat listesini günübirlik olarak değiştirip siz müşterilerimizden alabileceğimiz en yüksek fiyata almaktayız.

Sultanbeyli Hurda Kablo Alımı, Hurda çeşitlerinin fazla olması hurdacılarında işini zora sokmakta ve geri dönüşümü için sadece bir bölüm hurda türünü malzeme almaktadırlar. Hurda işi birden fazla bölüme ayrılmaktadır. Hurda kablo alımı da bunlardan birisi olmaktadır. Bakır, alüminyum gibi hurda çeşitleri kablolarını alan firmamız kablonun birçok kısmını dönüşümden geri elde etmektedir. Doğaya en büyük katkı sağlayan maddeler arasında yer alan demir, bakır, alüminyum sizlerin de katkısıyla çevreye zararlarını en düşük seviyeye indirmekteyiz.

Sultanbeyli Bölgesinde Yüksek Fiyatlı Hurda Alım Satımı

Sultanbeyli Elektronik Hurda Alımı, Teknolojinin gelişmesi ve yanında getirdiği elektrik ve elektronik ürünlerin sayısının fazla olması ile birlikte elektronik hurda hacmi inanılmaz büyümüştür. Elektronik hurdaların geri dönüşümü elektronik hurda atık geri dönüşümü Sultanbeyli hurdacı tarafından satın alınarak geri dönüşüm işlemi yapılıp geri kazanım methodları uygulanmaktadır.

Elektronik ürünlerin içlerinde bulunmakta olan değerli elektronik hurdalar ayrıştırılarak daha verimli hurdalar haline gelmektedir. Elektronik hurdaları özetleyecek olursak bu sorunun cevabı elektronik ürünlerin içlerindeki değerli kısımları ayrıştırdıktan sonra geriye kalan değerli kısımlar elektronik hurda olmaktadır.

Elektronik hurda ürünleri; Monitör Hurdası, Anakart Hurdası, Kart Hurdası, Ekran Kartı Hurdası, Ses Kartı Hurdası, Ethernet Kartı Hurdası, İşlemci Hurdası, Harddisk Hurdası, Cpu Hurdası, Hdd Hurdası, Adaptör Hurdası, Server Hurdası, Network Parçaları, PC Hurdası, Notebook Hurdası, Laptop Hurdası, Uydu Alıcısı Hurdası, Bilgisayar, Cep Telefonu Hurdası, Yazıcı Hurdası gibi hurdalar teknolojinin gelişmesi ile kişilerin evlerinde veya işyerlerinde çok fazla bulunmaktadır. İşin üzücü tarafı Türkiye’de bunların geri dönüşümü olduğu bilinmediği için çöpe gitmekte ve çevreye zarar vermektedir.

Sultanbeyli Hurda Akü Alımı, Hurda akü belirli bir ömrü olan akülerin mevcut kullanımlarından sonra ömürleri biter ve kullanılmaz bir hale gelmektedir. Kullanılmayacak duruma gelen aküler hurda akü olarak geçer. Atık aküler çevreye ve insan sağlına ciddi zararlar vermektedir. Son derece bu tehlikeli atıkları sizlerden geri dönüşüm için bize ulaştırmanızı talep etmekteyiz.

Geri dönüşüm bu kapsamsa toplama kutuları, konteynırlar sokak ve caddelere ayrıca iş yerleri ve fabrikalara yerleştirilerek pillerin ve bataryaların buna atılması beklenmektedir. Sultanbeyli hurdacı  bu işlem sayesinde geri dönüşüme alınan hurda akülere bazı işlemler uygulanmaktadır. İşlemden geçen parçalanmış akü içi ve diğer parçalara eritme işlemi yapılmaktadır.

Bunu yaparak ham kurşun elde edilmektedir. Böylelikle atık akü bu denli çevreye zararlı iken ham kurşun elde edilir. Hem çevreye hem ekonomiye kazandırırız. Atık aküleriniz için Sultanbeyli hurdacıyı tercih ederek sizde güler yüzlü ekibimiz ve size piyasanın en yüksek fiyatından alan firmamızla size en kaliteli hizmeti sunmaktayız.