Sarıyer Hurdacı

Sarıyer Hurdacı

Sarıyer Hurdacı, Bir hurdacıdan beklentiniz ne ise hepsini sonuna kadar hatta fazlasıyla karşılayan firmamız sizden diler evinizden dilerseniz iş yerinizden veya tesislerimize geldiğiniz takdirde bütün hurdalarınızı alarak hem çevreye hem ülke ekonomisine büyük katkılar yapmaktayız. Türkiye giderek gelişmekte olan bir ülke olduğu için doğru orantıda hurdacı firmalarına olan ihtiyaçta artmaktadır.

Sarıyer Hurdacı Firmaları

Metal maddeler, elektronikler, aküler, plastikler vs. gibi bütün hurda alımlarını sorunsuz bir biçimde yapan firmamız sizlere en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermektedir. Firmamız demir, çinko, bakır ve krom gibi aklınıza gelebilecek bütün metallerinizin alımını yapmaktadır. Sarıyer hurdacı firması olarak hurdalarınızı sizden piyasadaki en güncel fiyatın en yükseğini vererek alım sağlamaktayız.

Maalesef ki ülkemizde geri dönüşüm hakkında çok bilinci değiliz. Eskisine göre daha bilinçliyiz tabi ki de ama hala geri dönüşüm konusunda yeterli bilince sahip değiliz. Geri dönüşüm çok önemli bir konudur. Plastik vb. maddeler doğada çok geç yok olmaktadır. Bunun farkında olmayan çok kişi bulunmaktadır. Doğaya bıraktıkları eski işi bitmiş bilgisayar vb. şeyler içerisinde değeri olan maddeler içermekte ve doğaya zararlı olan maddelerde içermektedir.

Firmamız yıllardır müşterileri bilinçlendirmektedir. Elinizdeki bütün hurdaları piyasadaki en iyiler arasında yer alan Sarıyer hurdacı firmamız olarak sizden piyasadaki en yüksek fiyattan hurdaları almaktayız. Yıllardır kalite ve hizmetlerimizin hep çıtasını arttırmaktayız. Durmadan kendimizi kalitemizi ve hizmetlerimizi geliştirmekteyiz.

Hurdacı olarak yaptığımız iş gereği, sizlerden tüm metal ve maden alımını gerçekleştirmekteyiz. Biz ve meslektaşlarımız genel olarak sanayi bölgelerinde bulunmaktayız.  Sarıyer hurdacı olarak kendimize ait araçlar ile sizlerden hurda alımını sağlamakta ve en yüksek fiyatlardan almaktayız. Piyasanın güncel durumunun takibini yapıp sizlere en iyi hizmetleri vermekteyiz.

Sarıyer Elektronik Hurda

Elektronik hurda yeniden kullanıma uygun olmayan veya kullanım ömürleri bitmiş olan evimizdeki elektronik ürünlerimizdir. Elektronik hurda için mesela bir bilgisayar kasasını ele alalım. Bir bilgisayarın rami veya diğer parçaları çalışmıyorsa bu parçalar yenisi ile değiştirilerek kullanılabilir bir hale getirilir.

krom hurdası
krom hurdası

Fakat bilgisayarın hiçbir parçası çalışmıyor ise bu bilgisayar hurda bilgisayar olarak geçmektedir. Hurda bilgisayar içerisinde bulunan değerli parçalar elektronik hurda olarak geçmektedir. Aklınıza gelebilecek köşede kıyıda kalan ve doğaya, çevreye zarar vermekte olan elektronik hurdalarınızın hepsini büyük çaplı küçük çaplı fark etmeden alımını gerçekleştirmekteyiz.

Bu hurda bilgisayarlar ayrıştırılıp parçaları alındıktan sonra çeşitli yöntemler ile geri dönüşüm tesislerinde ham maddelere dönüştürülerek sanayinin pek çok farklı alanında kullanılmak üzere piyasaya sürülerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Örnek verecek olursak bilgisayarın içerisinde anakart, ram, ekran kartı barındırdığı için aynı zamanda da plastik barındırmakta olduğu için bu maddeler çok değerli maddelerdir.

Tüm bu parçalar gerekli dönüşüm süreçleri vasıtası ile ekonomiye kazandırmaktayız. Elektronik hurdanın dönüşümü basittir. İlk olarak elektronik hurda sahibi müşterimizden en iyi fiyattan hurdalar alınmaktadır. Sizlerden aldığımız hurdalara doğru bir şekilde geri dönüşüm halkasına koyarak hareket etmekteyiz.

Sarıyer Bakır Hurda Alımı

Hurdacılar bildiğiniz üzere halk arasında çeşitli metalleri sattığınız geri dönüşümü sağlayan kurumlardır. Metaller içerisinde kullanım alanı, etkisi, önemi ve faydası açısından en çok değeri olan maden bakır madenidir. Bakırın alımında farklı türleri bulunmakta ve bu şekilde kullanım alanları genişlemektedir.

Bakır çok etkin bir maden olmasını faydalarından ve kullanım alanlarından aldığından dolayı, bakırın kullanılabileceği alanlar oldukça yoğundur. Kullanım çeşidine göre oldukça farklılıklar bulunmaktadır. Sarıyer hurdacı firmamız olarak bakır hurdasının alımı konusunda çok fazla çalışarak sizleri bu yöndeki taleplerinizi ve hurda bakırlarınızı en iyi ve en yüksek fiyatlardan sizlerden almakta ve geri dönüşüme kazandırmak için gerekli çabayı sonuna kadar göstermekteyiz.

Bakırın bu şekilde farklı alanlarda kullanılmasına, değeri çok etkili olmuştur. Alımında ve işenme şekillerine göre çeşitlenme özelliği bulnumuştur. Bakır alımının yapılmasında toplu alımlar ve küçük alımlar yapabilmektesiniz. Hurdacı firmamız sizlerden elinizdeki bütün hurda bakır madenlerinizi güncel fiyatların en yükseğine göre almaktayız.

Sarıyer Hurda Akü Alımı

Hurda akü(atık akü) dediğimiz hurda türü belirli bir ömrü olan çeşitli akülerimizin mevcut kullanımlarından sonra ömürlerinin bitip kullanılmaz hale gelmesine ve atık akü olmasına hurda akü denmektedir. Çeşitli sebepler yüzünden bakımı yapılmadığı için olabilir veya elinizde olmayan sebepler yüzünden hurda aküler oluşmaktadır.

Hurda aküler çevreye ve insan sağlığına çok ciddi zararlar vermektedir. İnsan sağlığına zehirlenme riski taşıdıkları için son derece tehlike olan maddelerdir. Ülkemizde bu konular hakkında çok fazla bilinçli olmayan vatandaşlarımız gün geçtikçe bilinçlenmektedir. Hurdacı firmamız olarak çevremizde insanlarımızı bilinçlendirmek için en iyi çalışmaları yapmaktayız.

Sizden aldığımız toplu veya küçük miktarda olan akülere belirli işlemler uygulamaktayız. Çeşitli işlemlerden geçen aküler, parçalanmış biçimde olan akü içine ve diğer içerisindeki parçalara eritme işlemi yapılarak ham kurşun elde edilir. Böylelikle insan sağlığına ve çevreye bu denli zararlı olan hurda aküler bize ulaştırdığınız takdirde çeşitli işlemlerden geçerek hem ülke ekonomisine hem de çevreye kazandırmaktayız.

Sizde elinizde bulunan tüm hurda aküleri veya elinizde bulunan bütün hurdalarınızı bize ulaştırarak çevreye ve ekonomiye kazandırabilirsiniz. Bizi aradığınız takdirde satacağınız hurdanın güncel fiyat bilgisini öğrenmektesiniz. Sonrasında dilerseniz evinizden dilerseniz iş yerinizden veya olduğunuz yerden hızlı şekilde çalışan personellerimiz ve araçlarımız ile gelip piyasadaki en yüksek miktarlara hurdalarınızın alımını yapıp geri dönüşüme kazandırmaktayız.