Kartal Hurdacı 0 532 692 60 96 Kartal Hurda Alımı

Kartal hurdacı olarak yaptığımız işe gereğince elinizde bulunan bütün madenlerin alımını gerçekleştirmekteyiz. Bu işten gerekli olan kendimizce maddi gücü kazanmaktayız.

Kartal Hurdacı Firmaları

Biz kendimize ait gerekli araçlarımızla sizlerden hurda alımını isterseniz evinize gelip gerçekleştirmekteyiz ve piyasaya göre en yüksek fiyatı biçip sizlere vermekteyiz. Sizlerin de elinizde bulunan hurda ve eski kullanılmayan metal parçaları bulunuyorsa bize ulaşabilirsiniz, en azından arayıp bilgi alabilirsiniz. Sanayinin gelişmesiyle birlikte hurdacılara duyulan ihtiyaç doğru orantıda artmaktadır.

Demir, alüminyum, bakır, krom ve çinko gibi madenlerin alımını yapan kartal hurdacı hem ülkemizin ekonomisine katkı sağlamakta hem de geri dönüşüm için çevremizde ve ülkemizde geri dönüşümün gelişmesi ve yükseltilmesini sağlamaktadır. Pek çok maden alımı yapmaktayız, gerekli fiyatlara göre bir alım gerçekleştiriyoruz.

Bu alım sonucunda en iyi fiyata geri alım sağlamış olarak bu şekilde geri dönüşüm sektörünün piyasası canlanmış olmaktadır. Kartal hurdacılık müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş olup siz müşterilerimizden gelen teklif ve önerilere daima açık olmaktayız. Yaptığımız işlerin büyük bir kısmı eski hurdalar üzerine olduğu için madenlerin eskileri ve kullanılmayanlarını almak ve geri dönüşüme gönderimi sağlamak işimizdir.

Faaliyetlerimizde en iyisinin yapılması, güncel hurda piyasası fiyatlarının bilinmesi gibi şeyler önemli rol oynamaktadır. Sektörü daima yakından takip eden firmamız size en iyi fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Sizden alım yaparken hurdacılığın her gün değişen fiyatları ve güncel fiyatları bilip size en iyi teklifi vermekteyiz. Kalite ve hizmet standartlarımızı daima en yüksek seviyede tutup sizlere güler yüzlü bir şekilde davranıp en iyi hizmeti vermek ve geri dönüşüm konusunda ülkemizi bilinçlendirmek için bütün çalışmaları yapmaktayız.

Kartal Elektronik Hurda

Öncelikle size elektronik hurda nedir ondan bahsedelim. Bunun net cevabı tamir edilemeyecek durumda olan elektronik eşyalardır. Sizin alma amaçlarınızı karşılamayan bir köşede eskimeye bırakılmış veya çöpe atılmakta olan bilgisayar, televizyon vs. gibi elektronik cihazların tamamına elektronik hurda denmektedir.

Şunu belirtmemiz gerekir ki elektronik hurda demek çöp demek değildir. Aksine elektronik hurdalar geri dönüşüm yapıldığı takdirde ekonomik değerleri mevcut olan ülke ekonomisine katkı sağlayabilecek ürünlerdir. Elektronik hurdaların ekonomik değerlerinin ortaya çıkabilmesi için geri dönüşüm zincirinin kurulması gerekmektedir.

İlk olarak elektronik hurda sahibinin en iyi fiyattan hurda alıcısı ile buluşturmasıdır. Ardından elektronik hurda alıcısı hurdaları doğru bir şekilde geri dönüşüm yapıp onu ekonomiye kazandırmasıdır. Bu konudaki en kötü durum maalesef ki elektronik cihazların geri dönüşümü olduğunun bilinmemesidir. Firmamız yıllardır elinden geldiğince vatandaşları bilgilendirmektedir. Sizlere belirttiğimiz üzere elektronik hurda alımı konusunda en iyi tekliflerde bulunduğumuzu belirtmekteyiz.

Bu teklif standart elbette elektronik hurda konusunu da kapsamaktadır. Bütün kategorideki ürünlerinizin elektronik hurda alımını yapmaktayız. Elektronik atıklar ve elektronik hurdalar sınıf olarak aynı diyebiliriz. Elektronik hurdalar bilgisayarınızın ana kartından evinizdeki ütüye kadar her şey elektronik hurda olup daha güzel bir çevre ve ekonominiz için bizi arayabilirsiniz.

Kablo içerik bakımından plastik ve bakır tellerden meydana gelmektedir. Özellikle elektrik, yalıtım, izolasyon gibi alanlarda kullanılmakta olan kablo hurdası fazlası ile çıkmaktadır. Kablo hurdası yoğun miktarda bakır içerdiği için geri dönüşüm sektöründe büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Buna ilave olarak yine aynı şekilde kablo plastik içerdiği için geri dönüşüm sürecinde önemi büyüktür. Bakır kg cinsinden baktığımızda diğer metallere göre fiyatının pahalı olması sebebiyle kullanıldığı alanlara bağlı olarak bakır hurdasının çok fazla çıkması nedeniyle değerli metaller sınıfına girmektedir.

Kartal Hurda Kablo

Bu sebeple kartal hurdacı geri dönüşüm olarak baktığımızda önceliğimiz elinizde bulunan hurda kabloları hızlı bir şekilde ülke ekonomisine kazandırarak gelişmekte olan Türkiye ekonomisine önemli bir katkıda bulunup aynı zamanda çevreye de katkı sağlamaktayız. Hurda kablo plastik vb. maddeler içerdiği için hepinizin bildiği üzere plastik doğada en geç yok olan maddeler arasında yer alır.

Plastiğin çevreye verdiği zararlarına yanı sıra çevreye de oluşturduğu zararları düşünürsek hurda kablolarınızı bize ulaştırdığınız takdirde çevreye de büyük bir katkı sağlamış olmaktasınız. Elinize hurda kablo bulunuyor ise bunu nasıl değerlendireceğim diye düşünüyorsanız size bunları anlatalım.

İlk olarak kablonun cinsini ve içeriğini öğrenmekteyiz. Ardından miktarı ve kablonun özelliğini, plastik yoğunluğu ve bakır yoğunluğunu ölçmekteyiz. Ve bu kriterlere göre güncel piyasadaki en yüksek fiyatı size vermekteyiz. Bu saydığımız özellikler hurda kablo fiyatını belirleyen en önemli unsurlardır. Fiyatı belirlenmiş olan hurda kablolarınızı evinizden veya iş yerinizden nakit olarak almaktayız. Firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Kartal hurdacılık olarak günün her saati çağrı merkezimizden bize ulaştığınız takdirde kablonuz için teklif alabilirsiniz. İşlerin çok aşırı yoğun olması durumunda 1 veya 2 gün sonrasına randevu alabilirsiniz. Çalışmalarımızı en kaliteli şekilde yürütüp ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız.

Buna ilave olarak geri dönüşümü yaptığımız için tüm bu saydığımız hurda ürünlerinin çevreye vermiş olduğu zararı azaltarak, geri dönüşüm yaparak çevreye olan katkımızda büyüktür. Sizlere her zaman kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet etmeyi bir iş felsefesi haline getirmiş olan firmamız uzman personelleri ve elinde bulunan son teknoloji ekipmanları ile sizin hurda sorunuzun çözümünü en kısa sürede halletmekteyiz.