Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurdacı, Anadolu Yakasının Kadıköy ilçesinde hurda alımı ve hurda satımı yapan bir geri dönüşüm firmasıdır. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetini sağlamak ve En yüksek fiyatla müşterilerimizi mağdur etmeden elindeki hurdaları Geri Dönüşüme kazandırmaktır.

Hemen Arayın

Aşağıdaki Whatsapp Hattımız dan Hurdanızın Resmini göstererek bizden en iyi fiyatı alabilirsiniz.

 • Kadıköy hurdacı
 • hurdacı Kadıköy 
 • Kadıköyde hurdacı
 • Kadıköy bölgesinde hurdacı
 • Kadıköy de hurdacı

 Kadıköy Hurdacı Geri Dönüşüm Hurdaları

Kadıköy denilince akla ilk gelen yerlerden biri olan moda sahil, bahariye, ve tabiki Kadıköy boğa geliyor. Böylesine büyük bir insan kalabalığına sahip ve Anadolu yakasının gözbebeği olan Kadıköy bölgemizde hurdacılık ve Geri Dönüşüm çok ciddi bir önem kazanmaktadır.

Hurdacılık çok ciddiyet isteyen bir iş olmakla birlikte günümüzde büyük Geri Dönüşüm merkezleri kurulmuştur.  Bu merkezlerde Bakır, demir, çelik, bakır kablo gibi bir çok hurda tekrardan işlemlerden geçerek bizlere sunuluyor.

Geri Dönüşüm nedir ;

Geri dönüşüm terim olarak, kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile ham madde olarak tekrar imalat süreçlerine kazandırılmasıdır. Tüketilen maddelerin yeniden geri dönüşüm halkası içine katılabilmesi ile öncelikle ham madde ihtiyacı azalır.

Kadıköy ilçesinde yer alan bir hurdacı firması olarak, müşterilerimizin istediği şekilde ödeme alarak hurda satışı yapabilmelerine olanak tanımaktayız. Kadıköy hurdacı firması olarak bu şekilde hizmet vermemiz, müşterilerimiz ile aramızda olan güveni sağlamaktadır. Müşterilerimiz ile aramızda olan güvenin oluşması, herhangi bir konuda problem yaşanmamasına sebebiyet veriyor.

Bu sayede müşterilerimiz bizlerden istediği verimi alabilmenin keyfini yaşamaktadır. Peşin ödeme gerçekleştiren bir firma olarak hizmet vermemiz, sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almamıza olanak tanımıştır. Bu şekilde hizmet veren bir firma olarak, sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız. Müşterilerimiz ile aramızda oluşan güvenin hiçbir şekilde zedelenmemesi, titiz bir çalışma yürütmemizden kaynaklanıyor.

Kadıköy Bölgesinde Yüksek Fiyatlı Hurda Alımı

Kadıköy bölgesinde ve ilçesinde yer alan hurdacı firmaları arasında yer almaktayız. Bu hurdacı firmaları arasında en çok tercih edilen firma olduğumuzu da bir kez daha vurgulamak isteriz. Müşterilerimiz ile aramızda oluşan güvenin hiçbir şekilde sarsılmaması, bizler için fazlasıyla önemlidir.

Kadıköy hurdacı firması olarak sunduğumuz hizmetler, her zaman takdire şayan olmuş ve müşterilerimiz ile aramızda oluşan ticaret ilişkisine olumlu etkiler sunmuştur.  Müşterilerimiz ile aramızda oluşan ticaret ilişkisi bu zamana kadar hiçbir şekilde olumsuz etkilenmemiştir. Olumsuz etkilenmesini engellememiz, müşterilerimiz ile aramızda güven oluşmasını engellemektedir. Sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alarak, memnuniyetin oluşmasına da sebebiyet veriyoruz.

 • 19 Mayıs Mahallesi Hurdacı
 • Acıbadem Mahallesi Hurdacı
 • Bostancı Mahallesi Hurdacı
 • Caddebostan Mahallesi Hurdacı
 • Caferağa Mahallesi Hurdacı
 • Dumlupınar Mahallesi Hurdacı
 • Eğitim Mahallesi Hurdacı
 • Erenköy Mahallesi Hurdacı
 • Fenerbahçe Mahallesi Hurdacı
 • Feneryolu Mahallesi Hurdacı
 • Fikirtepe Mahallesi Hurdacı
 • Göztepe Mahallesi Hurdacı
 • Hasanpaşa Mahallesi Hurdacı
 • Koşuyolu Mahallesi Hurdacı
 • Kozyatağı Mahallesi Hurdacı
 • Merdivenköy Mahallesi Hurdacı
 • Osmanağa Mahallesi Hurdacı
 • Rasimpaşa Mahallesi Hurdacı
 • Sahrayıcedit Mahallesi Hurdacı
 • Suadiye Mahallesi Hurdacı
 • Zühtüpaşa Mahallesi Hurdacı

Kadıköy Hurdacı Firmaları

Gelişmiş ülkelerin en çok kullanılan ve ülkesinin sanayisinin gelişmesinden dolayı artan hurdacılık hizmetleri, farklı kesinlere farklı şekillerde uygulanmakta olup ve bu hizmet tüm metallerin alımıyla ilgili bir hizmet olarak herkes tarafından hurda ismi ile bilinmektedir. Demir, alüminyum, bakır, krom ve çinko gibi madenlerin alımını yapan hurdacılar, geri dönüşüm için önemli bir işin geliştirilmesini ve yükseltilmesini sağlamaya büyük şekilde yardım etmektedir.

Hurdacı verdiği hizmetler ile pek çok alandan maden alımı yapmasına karşın, gerekli ve güncel piyasa fiyatlarına göre bir alım gerçekleştirmesi gerekmektedir ve bu alım sonucunda en iyi fiyata geri alım sağlamış olması ve bu şekilde geri dönüşüm ve hurdacılık piyasası canlanmış olmaktadır. Kadıköy hurdacı olarak size güncel fiyatların en yükseğini vermekteyiz ve verdiğimiz hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Ayrıca müşterilerimizden gelecek her türlü teklife gerekli ölçüde açık olmaktayız. Hurdacıların yaptıkları işin veya işlerin en büyük kısmı eski hurdalar üzerine olduğundan demir ve bakır gibi madenlerin eskilerini veya kullanılmayanlarını alarak, gerekli şekilde geri dönüşüme gönderimi sağlanmaktadır. Hurdacı faaliyetlerinin en iyi biçimde yapılmasında, güncel hurda fiyatlarının takibi ve sürekli piyasa ile iç içe olup fiyatların bilinmesi gerçekten önemli bir rol oynamaktadır.

Kadıköy hurdacılık belirlenen güncel fiyatlara uygun olarak alım ve atım yaparak en iyi hizmeti vermek için çalışmalar yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerin tamamında en kaliteli ve hizmet kalite standartlarımızı yüksek tutmak için gerekli tedbirleri ve gereklilikleri sonuna kadar yıllardır yerine getirmekteyiz.

Bakır Hurda Alımı

Hurdacı olarak yaptığımız iş gereği tüm metal madenlerin alımını gerçekleştirmeyiz ve bunun üzerinden maddi gücü kazanmaktayız. Bu meslekte önemli detaylar bulunmakta ve burada hurdacıların yoğunlukla olduğu sanayi bölgeleri bulunmaktadır. Bu bölgelerde alınan hurdalar satılmakta ve gerekli olan fiyatlara en iyi satışlar en uygun satışlar gerçekleşmektedir.

Kadıköy hurdacılık olarak verdiğimiz bu hizmetler aynen bu doğrultuda belirlenmektedir ve ilerisi için tamamen bu doğrultuda şekillenmektedir. Biz kendimize ait yüksek teknoloji araçlar ile hurda alımlarını yüksek miktarlarda gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin ellerinde hurdalar ve eski kullanılmayan metal maddeler, ekovatlar, elektronik hurdalar vb. ne bulunuyorsa bizimle iletişime geçip gerekli bilgi alabilirsiniz.

Bütün metallerin içerisinde etkisi, önemi, kullanımı ve kullanım alanları açısından en çok değeri olan maden bu sektörde bakır olarak bilinmektedir ve bakırın farklı türleri ve farklı fiyatları bulunmaktadır. Bu şekilde bakırın kullanım alanı çok genişlemektedir. Bakır, güncel ve etkin bir maden olmasını faydalarından ve kullanıl alanlarından aldığı üzere bakırın kullanabileceği alanlar çok fazladır.

Kullanım çeşitlerine göre oldukça farklılarılar da bulunmaktadır. Bakır hurda alımı konusunda çok çalışmış olup sizlerin bu yöndeki satışlarını en iyi fiyatlara hızlı bir şekilde satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktayız. Bakırın farklı alanlarda kullanılmasında, değeri çok etkili olmuştur. Alımında farklı işlenme şekillerine göre çeşitlenme özelliği de bulunmaktadır. Büyük ve toplu alımlar veya küçük alımlar yapabilmekteyiz. Kadıköy hurdacılık elinizdeki hurda ve bakır madenlerini güncel en yüksek fiyatlardan almaktayız.

Bakırın çok çeşidi olmakla birlikte farklı şekillerde üretilmekte ve kullanılmaktadır. En çokta mutfak araç gereçlerinde kullanılan bakır bunun yanında tesisatlar da ve elektrik kablolarının içerisinde bulunan bakır madeni. Kullanım açısından en çok kullanıldığı alan bu alandır. Kablodan soyma bakır, saf bakır, kalaylanmış bakır şeklinde pek çok türü bulunan bakır madeninin kullanım alanları da bu sebepten ötürü çok geniş olmakla birlikte türüne göre de fiyatı değişmektedir.

Alüminyum Hurda Alımı

Günümüzde pek çok alanda metaller ve birçok metal türevleri bulunmaktadır. Bu türlerin çoğunda geri dönüşüm hizmeti sağlanmaktadır. Aralarında en çok kullanılan ve kullanım alanı çok geniş olan alüminyumdur. Alüminyumun değerli ve çok kullanılması, geçmişten günümüze kadar farklı türde çok alüminyum üretilmiştir.

Metal ürünlerin bulunduğu sanayi, tabela üretimi ve mutfak gereçlerinde oldukça fazla kullanılan alüminyumun bu alanlarda kullanılmasının temel sebebi hafif ve dayanıklılık olmasıdır. Kadıköy hurdacılık sizden alüminyum hurda alımı yaparak sizin bu yöndeki taleplerinizi karşılamaktadır ve alüminyum için geri dönüşüm işlemini yapmaktayız. Hurda sektöründe uzun yıllardır var olmaktayız ve bu konuda hizmet birçok hizmet vermekteyiz. Alüminyum ise hurda alımı yaptığımız metallerin başında gelmektedir. Sizde alüminyumunuzu en iyi fiyata bize satabilirsiniz.

Elektronik Hurda

Teknoloji çok fazla gelişmiş ve beraberinde elektrik ve elektronik ürünlerinin sayısının artması ile birlikte elektronik hurda hacmi oldukça büyümüştür. Elektronik hurdaların geri dönüşümü elektronik hurda atıkları toplanarak tesisimizde geri dönüşüm metodu yapılmaktadır. Elektronik ürünlerin içlerinden değerli olan elektronik hurdalar ayrıştırılarak daha daha verimli bir hurda haline getirilir.

Elektronik hurda evinizin veya işyerinizin birçok elektronik eşya bulunmaktadır ve bunu genel olarak çöpe atmakta olan insanlarımızı bilinçlendirmeye çalışmaktayız. Çünkü çöplere atılan atıklar birikmektedir ve plastik gibi atıklar doğada uzun süre sonra kaybolduğu için çevreye çok zararlıdır.

Elektronik hurdalara örnek olarak; Monitör Hurdası, Anakart Hurdası, Kart Hurdası, Ekran Kartı Hurdası, Ses Kartı Hurdası, Ethernet Kartı Hurdası, İşlemci Hurdası, Harddisk Hurdası, Cpu Hurdası, Hdd Hurdası, Adaptör Hurdası, Server Hurdası, Uydu Alıcısı Hurdası vb. bütün bilgisayar parçaları veya televizyon gibi elektronik cihazların hurdası getirip nakite çevirebilme imkanınız vardır.