Avcılar Hurdacı

 Avcılar Hurdacı 0 532 692 60 96 , Avcılar bölgesinde hurda alımı yapan bir Geri Dönüşüm firmasıdır. Müşteri memnuniyeti ilk önceliği olan firmamız nakit ödeme kolaylığı ile sizlere daima hizmet vermektedir.

Avcılar Hurdacı Geri Dönüşüm

Avcılar ilçesinde hurda alımı yapmakta ve müşterilerimizin adresine kadar ziyaret ederek, kendilerinin maksimum düzeyde verim alabilmelerine yardımcı olmaktayız. Avcılar hurdacı olarak verdiğimiz hizmet, her zaman takdire şayan olmayı başarmış ve müşterilerimizle aramızda olan ticaret ilişkisini güçlendirmiştir. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz bizlerle iletişime geçerek istediği verimi elde edebilmenin keyfini yaşamaktadır.

Hurdacılık sektörü git gide gelişen bir sektör haline gelmiştir. Bunun temel sebebi teknolojinin her gün gelişmesi, sanayinin gelişmesi ve buna bağlı olarak artmakta olan hurda hacmi ile birlikte hurdacılara duyulan ihtiyaç artmaktadır. Hurdacılara baktığınızda, hurdacılar geri dönüşümün kalbini oluşturmaktadır. Bütün o atıkları işleyip geri dönüşüme yollamaktadır.

Hurdacılara geri dönüşümün gizli kahramanları diyebiliriz. Hurdacılar halk arasında metallerin alımı ile ilgilenen firmalar olarak bilinmektedir. Avcılar hurdacı olarak bütün klasik hurdacı hizmetlerinden ziyade elinizdeki bütün çeşit hurdaları almaktayız. Kablo, alüminyum, bütün metaller, elektronik hurdalar ve hurda aküler gibi bütün hurdalarınız için bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bütün işlemlerinizi sorunsuz bir biçimde yapan firmamız size en iyi fiyatları sunmaktadır. Bizi kurumsal hattımızdan aradığınız takdirde sizlere satacağınız hurdalar hakkında fiyat bilgilerini vererek sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız. Firmamızın yıllardır önemli amaçlarından biri olan geri dönüşüme önemli bir katkı sağlamaktadır.

Avcılar Bölgesinde ki Faaliyetlerimiz

 • Avcılar  Depo kesimi
 • Avcılar  Fabrika sökümü
 • Avcılar  İmalat atığı
 • Avcılar  Sac hurdası
 • Avcılar  Jeneratör hurdası
 • Avcılar  İkinci el makine
 • Avcılar  İkinci el makina
 • Avcılar  Hurda ev aletleri alımı
 • Avcılar  Kentsel dönüşüm hurdaları
 • Avcılar  İnşaat yıkım hurdaları
 • Avcılar  Kombi hurdası
 • Avcılar  Şofben hurdası
 • Avcılar  Akü hurdası
 • Avcılar  Petek hurdası
 • Avcılar Klima hurdası
 • Avcılar Hurda Akü

Avcılar Hurdacı Değerinde Hurda Alım Satımı

Elimizden geldiğince insanlarımızı geri dönüşüm hakkında bilgilendirip evlerinde olan fakat geri dönüşümünün farkında olmadıkları hurdaları alarak onları bilinçlendirerek bu hurdaları hem çevreye hem de ülke ekonomisine kazandırmaktır. Firmamız yıllardır siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için uğraşmaktadır.

Bizi aradığınız takdirde size fiyat bilgilerini verdikten sonra hurdalarınıza en yüksek fiyatları vermekteyiz. Anlaştığımız takdirde dilerseniz evinizden gelip almaktayız. Nerede olduğunuz pek fark etmiyor İstanbul içi bize olduğunuz yeri söylediğiniz takdirde firmamızın kendine ait olan araçları ile gelip hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.

Daha iyi bir hizmet ve güler yüzlülük ile firmamız yıllardır bu sektörde tanınır hale gelmiştir. İyi bir hizmet almanın sizin de hakkınız olduğunu düşünmekteyiz. Bu sebeple hurdacı firmamız olarak sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıkta olup en kaliteli hizmeti verdiğimizi belirtmek isteriz.

Avcılar Hurda Kablo Alımı, Hurda kablolar geri dönüşüm açısından çok önemlidir. Köşede kıyıda biriken bu ürünleri gayet iyi rakamlara bizlere satarak bu işe yaramayan hurda kablolarınızı bize satabilirsiniz. Hurda kablo geri dönüşüm açısından önemi büyüktür. Çünkü kablolar bakır ve dışı genellikle plastik olan bir yapıya sahiptirler.

Plastik bildiğiniz üzere doğada en geç yok olan maddeler arasında yer almaktadır. Bu sebeple doğaya olan zararı büyüktür. Bunun yanında içerisinde gerçekten değerli bir metal olan bakır bulunmaktadır. Ve belirtmeliyiz ki bakır çeşitleri arasından en kalitesi soyma bakırdır. Soyma bakır hurda kablolardan elde edilmektedir.

Elinizdeki bütün hurda kabloların alımını yapan avcılar hurdacı firmamız sizlere en yüksek fiyatları verip alım yapmaktadır. Olduğunuz yere kadar gelip satacağınız miktarın büyük veya küçük olması fark etmeksizin elinizdeki tüm bakırları almaktayız. Firmamız hurdacılık sektörünün her geçen gün değişen fiyatları takip ederek size en güncel fiyatları sunmaktayız.

Avcılar Hurdacı Yüksek Fiyatlı Hurda Alım Satım İşleri

Avcılar Hurda Akü, Akülerin çok yaygın kullanımı sonucunda ülkemizde çok fazla atık yani hurda akü bulunmaktadır. Hurda aküleri içindeki değerli parçalar ile gerçekten ekonomik değeri olan hurdalar arasında yer almaktadır. Hurda aküler çok tehlikelidir. Bunun sebebi ise insan sağlığına gerçekten büyük riskler taşımaktadır.

 • Ambarlı Hurdacı
 • Cihangir Hurdacı
 • Denizköşkler Hurdacı
 • Firuzköy Hurdacı
 • Gümüşpala Hurdacı
 • Merkez Hurdacı
 • Mustafa Kemalpaşa Hurdacı
 • Tahtakale Hurdacı
 • Üniversite Hurdacı
 • Yeşilkent Hurdacı

Zehirleme gibi büyük riskler taşıyan bu hurda aküler sağlığımıza ciddi zararlar verdiği gibi doğaya da gerçekten büyük zararlar vermektedir. Elinizde bulunan hurda aküleri avcılar hurdacı olarak hepsini almaktayız. Hurda akü nedir diye kısaca bahsedecek olursak; hurda akü arabanızda veya başka ürünlerinizde bulunan akülerin kullanılmaz hale gelmesi, kullanım ömrünün bitmesi veya onarım yapılamayacak durumda akülere denmektedir. Sizde de bu tür atık aküler bulunuyorsa bize getirdiğiniz takdirde onları belirli işlemlerden geçirerek hem ekonomiye hem de çevreye kazandırmaktayız. Firmamız elinizde bulunan akülere en yüksek fiyatları vermektedir.

Avcılar Bakır Alımı, Bakır ısıyı ve elektriği çok iyi iletmesinden kaynaklı ve kolay şekil alması oksitlenmemesi gibi özelliklerinden dolayı bakırı hayatımızın her alanında ve her sektöründe görmemiz mümkündür. Bakırın ana kullanım alanı elektrik ve elektronik içeren ürünler olduğu için bakırlarınız çok değerli bir metal olmaktadır.

değerinde hurda alımı yapan firmalar
değerinde hurda alımı

Bakır diğer metallere kıyasla daha çok kullanılması ve kullanım alanlarının geniş olması sebebi ile en değerli metaller arasında yer almaktadır. Siz de bütün bakırlarınızı avcılar hurdacı firmamıza satabilirsiniz. Bizi kurumsal hattımızdan aradığınız takdirde size fiyat seçenekleri sunmaktayız. Çünkü bakırlar kendi içlerinde çeşitleri olduğu için her çeşidini neredeyse farklı şekilde fiyatlandırmaktayız.

Hurda Kablo Bakır Yüksek Fiyata Alınır !!

Bakır oksitlenmeyen bir maddedir. Zor olsa da oksitlendiği durumlarda çok kolay bir şekilde parlatılabilir. Bakır kolay şekil alması ile birlikte mutfak eşyalarınızda veya çaydanlık güğüm gibi eşyalarınızın yapımında da kullanılmaktadır. Hatta bakır sanat alanında da yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Bakırın kullanım alanlarından birisi ise kuyumculuk alanı diyebiliriz.

Bu saydıklarımızdan yola çıkarak bakır kuyumculuktan elektrik elektronik sektörüne kadar her alanda kullanılmaktadır. Firmamız bakırları en yüksek fiyatları vererek almaktadır. Tamamen siz müşterilerimizin memnuniyetini düşünen firmamız size en hızlı biçimde hizmet vermektedir. Bakırlarınızı satmak için bizi aradığınızda gerekli fiyat bilgilerini sizlere verdikten sonra bakırlarınızı almaktayız.

Bakırınızın satacağınız miktarı önemli olmaksızın büyük miktarda veya küçük miktarlarda satabilmektesiniz. Bakır geri dönüşüm açısından da çok önemli bir yer kaplamaktadır. Bakır arasında çeşitleri bulunmaktadır ve en değerli çeşidi soyma bakır olarak geçmektedir. Daha iyi bir hizmet almak için bizi aramanız yeterlidir. Bizi aradığınız takdirde hurda bakırınızın alımını olduğunuz yerden gerçekleştirmekteyiz.

Avcılar Bölgesinde Hurda Bakır Kablo Alımı

Elektronik, bakır, sac, kablo ve akla gelebilecek tüm hurda çeşitleri tarafımızca alınmaktadır. Tüm bunların tarafımızca alınması, müşterilerimizin memnun kalmasına sebebiyet vermektedir. Sahip olduğumuz ve sunduğumuz hizmet kalitesi sayesinde müşterilerimizin herhangi bir konuda mağduriyet yaşaması mümkün değildir. Çünkü her zaman hizmetlerimizi, müşterilerimizin menfaatlerine göre şekillendirmekte ve mutlu olmalarına sebebiyet vermekteyiz.

Avcılar ilçesinde hurda alımı yapan firmalar arasında yer almaktayız. Müşterilerimiz bizleri aradığı taktirde adreslerine kadar ziyaret ederek, hurdalara belli bir değer biçiyoruz. Değer biçtikten sonra hurda alımı gerçekleşmekte ve peşin olarak ödeme yapılmaktadır. Avcılar hurdacı firması olarak peşin ödeme yapmamız, müşterilerimizin ekonomik açıdan problem yaşamasını engelliyor.

Tüm bunların tarafımızca alınması, müşterilerimizle aramızda olan ilişkiyi güçlendiriyor. Sahip olduğumuz kalitenin yüksek düzeyde olması, daha çok tercih edilmemize sebebiyet vermektedir. Daha çok tercih edilmemize sebebiyet vermesi, sektörde en çok sevilen firmalar arasında yer almamıza da olanak tanımıştır. Sektördeki en iyi firmalar arasında yer alarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.