Kağıthane hurda konteyner-0 532 692 60 96-2. El Güvenlik Kabini Alım

ataşehir 2. El Güvenlik Kabini Alım Satım Avcılar Mobo Alımı

Kağıthane 2. El Güvenlik Kabini Alım Satım Kağıthane Mobo Alımı ,Kağıthane Kabin Fiyatı, Kağıthane Güvenlik Kulübesi ,Kağıthane Bekçi Kabini ,Kağıthane Bekçi Külübesi ,Kağıthane Hurdalar ,Kağıthane Bekçi Kulübeleri ,Kağıthane Bilet Kabinleri ,Kağıthane Büfe Kabinleri, Kağıthane Güvenlik Kabinleri ,Kağıthane Kepenkli Kabinler ,Kağıthane Mobo Kabinler ,Kağıthane Tuvalet Kabinleri ,Kağıthane As Kabin  ,Kağıthane Modüler Bekçi Kabini  ,Kağıthane Mobo,  Kağıthane Wc Duş,  ,Kağıthane Büfe Ve Güvenlik Kabinleri ,Kağıthane Modüler Kabin ,Kağıthane Wc Kabini ,Kağıthane Duş Kabini ,Kağıthane Kabin Fiyatları, Kağıthane 2. El Kabin Kağıthane Büfe Kabini Kağıthane Güvenlik Kabini ,Kağıthane Bekçi Kabini Kağıthane 2. El Kabin Alım Satımı

Kağıthane Kabin Servisi Ve Bakımı.Kağıthane ,

Güvenlik Kabini Çeşitleri

Güvenlik ve kontrol günümüzde her yerde önemli ve zorunlu bir ihtiyaçtır. Güvenlik mensuplarımızı her türlü doğal koşulda korumak ve ihtiyaçlarını sağlamak ta kabinlerimizin görevidir. Bireysel ihtiyaca yönelik Konut siteleri ve apartmanlardan, Askeri kamplar ve nizamiyelere, işçi kamplarından, petrol ve gaz kamplarına, polis noktalarına, şehir içinde danışma bürolarına kadar her türlü yerde ve koşulda kullanılabilen kabinlerimiz üstün teknoloji ve tasarımda üretilmektedir. Gerek yalıtımlı hekim san panel ünitelerimiz gerekse fibercement kaplamalı kabinlerimiz her türlü iklim koşuluna uygun ve uzun ömürlüdür.

REFERANSLAR

Dünyanın her yerinde binlerce farklı projede imzası bulunan Es kabin Yapı; yarının teknolojisi ile ürettiği üstün özellikli ürünlerinin yanı sıra, satış öncesi ve satış sonrası hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Son Projeler

İdari Bina

Meclis Binası

Hafif Çelik Konut Projesi

Konteyner Kamp Projesi

Umman Kamp Projesi

Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

PREFABRİK YAPI

Prefabrik yapılar ön üretimi fabrikada yapılıp, demonte şekilde sevk edildikten sonra yerinde montajı yapılan ünitelerdir.

KONTEYNER

Şantiyelerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan konteynerler gerek hızlı ve kolay üretilebilmesi, gerek istenildiğinde

KABİN

Yurtiçinde ve yurtdışında beğenilerek kullanılan kabinlerimiz hekim san panel ya da dekoratif hekim board-yalıbaskı

ÇELİK YAPI

Atölye, depo, hangar, bakım alanı vb. gibi geniş açıklık gerektiren yapılarda çelik yapı çözümlerimiz kullanılmaktadır.

FAALİYET ALANLARIMIZ

ŞANTİYE BİNALARI

İnşaat, maden vb sahalarda ofis, yemekhane, yatakhane, wc duş, sosyal tesis, mescit, revir, lojman vs gibi

KAMP BİNALARI

Çoğunlukla gaz, petrol, inşaat, maden gibi sektörlerde kullanılan kamp binaları uzun ve kısa süreli mobilizasyon içindir.

KAMU BİNALARI

Kamu daireleri ,hastaneler, belediyeler vb idari ofis binaları, okul, anaokulu, kreş, hastane, revir, sağlık ocağı, 112 acil servis

ASKERİ BİNALAR

Yurtiçinde ve dışında her türlü iklim ve farklı coğrafyada kısa ve uzun süreli askeri konaklamalarda prefabrik

Kalite Politikamız

Dünya standartlarında üretim yapan ve bunları belgelendiren Es kabin Yapı A.Ş. en üstün hizmeti sunmak adına, kendi hedef ve stratejileri doğrultusunda “sürekli gelişmeyi” ve “müşteri odaklığını” esas almaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Es kabin Yapı A.Ş. müşterilerinden gelen öneri, şikayet ve talepleri en kısa sürede inceleyip geri bildirimde bulunarak müşteri algısını ölçmek ve değerlendirmek için periyodik araştırmalar yapmaktadır.

Sürdürülebilirlik

Es kabin Yapı A.Ş. üretim sistemlerinin gelişiminde yenilenebilir enerji kaynaklarını verimli kullanarak, doğaya karşı sorumluluğunun bilinciyle çevresel sürdürülebilirliği hedeflemektedir.

PREFABRİK EVLERİ TERCİH ETMEK İÇİN 5 NEDEN

Prefabrik ev çözümlerinin taşıyıcı konstrüksiyonu ST52 yüksek yoğunluklu galvanize çelikten HekiMStructureRobot kaynaksız yapı teknolojisi ile üretilmektedir. Prefabrik evlerin bütün bağlantıları civata somun ile sağlanmaktadır. Prefabrik evlerin cephe kaplamaları HekimBoard markalı fibercement (doğal çimento) levhalar ile yapılmaktadır. Üstün özellikleri ile fark yaratan Es kabin Yapı A.Ş. entegre üretim tesisleri ile müşterilerinin taleplerine üretim güvencesi ile cevap verebilmektedir. Es kabin Yapı nın ürettiği prefabrik evleri tercih etmeniz için başlıca 5 önemli unsur şunlardır:

Depreme Dayanıklı

İklim Koşullarına Uygun

A1 Sınıfı Yanmaz Fibercement Levhalar

Hızlı ve Kolay Kurulum

Uygun Fiyat Hurdacı Kağıthane 2. El Güvenlik Kabini Alım Satım Kağıthane Mobo Alımı