İçerenköy Hurdacı

İçerenköy Hurdacı 0 532 692 60 96 İçerenköy Hurda Kablo ATAŞEHİR

 • İçerenköy Hurda Deposu Hurdacı ( 0 532 692 60 96 ) İçerenköy 2.el konteyner – İçerenköy hurda KABLO

İçerenköy Hurdacı, İçerenköy Hurda, İçerenköy Hurdacılar, İçerenköy yıkım hurdacısı, İçerenköy Hurda Kablo, İçerenköy Hurda Bakır, İçerenköy Hurda Deposu,İçerenköy Hurda Fiyatları, İçerenköy Demir Fiyatları,

İçerenköy Hurdacı 0 532 692 60 96 İçerenköy Hurda Kablo ATAŞEHİR

İçerenköy HURDACI

İçerenköy Hurdamı nasıl degerlendiririm?

İçerenköy Hurdacı 0 532 692 60 96 İçerenköy Hurda Kablo ATAŞEHİR
İçerenköy Hurdacı 0 532 692 60 96 İçerenköy Hurda Kablo ATAŞEHİR

Hurdanızı satmak mı istiyorsunuz once elinizdeki hurdanın kabala miktarını gözlemleyin,daha sonra iletişim aracları ile bize whatsapp programı aracılıgı ile birkac fotografını cekip bizlerin iletişim adreslerine yollayabilirsiniz..Hurdarınızı bizden fiyat almadan satmayınız…Hurdalarınız bizimle deger bulsun…

İçerenköy ‘da Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.İÇERENKÖY Hurda hurdalarınızı degerınde pesın alır. İçerenköy tadilat sonrası cıkan atıl durumda bulunan hurdalarınızı degerlendiriyoruz.
Ana prensibimiz tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.Hurdacı İçerenköy, İçerenköy hurdacılar

İçerenköy HURDA ve İçerenköy HURDACILIK

İÇERENKÖY ‘da Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.İÇERENKÖY Hurda hurdalarınızı degerınde pesın alır.İÇERENKÖY ’da tadilat sonrası cıkan atıl durumda bulunan hurdalarınızı degerlendiriyoruz.
Ana prensibimiz tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.Hurdacı İÇERENKÖY ,İÇERENKÖY hurdacılar

HURDACI VE HURDA
HURDACI, hurda alıp satan ticareti ile ugrasan kimselere denir,
HURDA,ise keliçerenköyinin sözlük anlamı; parçalanmıs, kırıntı duruma gelmiş, ise yaramayacak şekilde bozulup hasar görmüş, eskimiş eşya veya metal parçası demektir.
Halkımızın yeterince tanımadığı hurdacılık , ülkemizde mazisi  geçmişi az olan genç bir sektörü işaret eder. İçerenköy Hurdacı 0 532 692 60 96 İçerenköy Hurda Kablo ATAŞEHİR1950’lerden sonra hurda metalleri hammadde olarak kullanan demir eritme ocakları ve demir çelik fabrikalarının açılmaya başlamasıyla hurdacılık canlanmış ve hareketlenmiş, ve açılan fabrika sayısına paralel.

dogrultuda hurda deposu işyerleri sayısı da artmaya başlamıştır.Günümüzde cok sayıda irili ufaklı hurdacı ve hurda depoları açılmıstır.Hemen her mahalle ve sokak aralarında hurda depoları mevcuttur.her bir hurda deposunda el arabacı,tabyacı,yada cek cekçi dedigimiz en az 5,10 tane hurda toplayan işçiler bulunmaktadır.
1960’larda sadece evlerden ve sınırlı sayıdaki işyerlerinden toplanan hurda eşya ve atıklarin hiçbir işleme sokulmadan, araçlarla fabrikalara götürülmesinden ibaret olan hurdacılık, bugün bir sanayi sektörü haline gelmiştir. Artık sadece hurdayı toplamak ve sevketmek yeterli olmadıgından; bunları işleyen fabrikaların istekleri doğrultusunda tas,tahta, cam, kumaş parçası, naylon vb. gibi yabancı maddelerden arındırılıp temizlenmesi, oksijenle veya.

diger kesicilerle kesilerek küçültülmesi; özel olarak bunun için üretilmiş makinalarda preslenip paketlenmesi (kağıt ise balaylanması); yüklemeyi ve boşlatmayı kolay ve ivedi yaparak zamandan kazanmak amacıyla ahtapot kepçeler ve mıknatıslar kullanılması gelişmiş sanayinin aktif olması; toplamayı ve sevkiyatı hızlandırmak.

için de, tıpkı Avrupa’nın gelişmiş ülkelerinde oldugu gibi kamyon saselerine kolayca monte edilip çıkarılabilen portatif konteyner sisteminin kullanılması artık bir zorunluk haline gelmiştir.Bu sekilde hurdacılık binlerce kişiye istihdam saglamıştır.
Bugünkü hurdacılık ise, sadece bir toplayıcılıktan ibaret olmadıgı,toplanan hurda atıkların sanayileşimine kadar gecen süredir.geri dönüşüm konusunda ilk adımdır.hurda hurdacılık,İçerenköy hurda,hurdacılık alanında müsterilerine en ıyı hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

İÇERENKÖY HURDA SARIYER,BESİKTAS,KAGITHANE,ŞİŞLİ,EYÜP İLÇELERİNDE DAHA YOĞUN (AKTİF)FALİYET

GÖSTERMEKTEDİR.

İÇERENKÖY Hurdacı 0 532 692 60 96  İçerenköy Hurda Kablo İçerenköy Hurdacısı, İçerenköy Bakır Hurda, İçerenköy Sarı Hurda, İçerenköy Hurda Aliminyum, İçerenköy Hurda Kablo, İçerenköy Hurdalar, İçerenköy Hurda Çinko, İçerenköy Hurdacılık, İçerenköy Hurda Alımı, İçerenköy Hurda Merkezi, İçerenköy Hurda Toplama, İçerenköy Kablo Hurda, İçerenköy Kablo Hurdacı, İçerenköy Kablo Hurdacısı, İçerenköy Hurda Toptancılık, İçerenköy Hurda Merkezi, İçerenköy Geri Dönüşüm, İçerenköy Hurda Sac Alım,

Satın Aldığımız bazı hurda çeşitleri aşağıda belirtilmektedir

Demir hurdası Bakır hurdası Kablo hurdası Paslanmaz hurdası Makina parcası hurdası Alüminyum hurdası Motor hurdası DKP hurdası Kurşun hurdası Kağıt hurdası Sarı hurdası Pirinç hurdası Plastik hurdası Akü hurdası Krom hurdası Bronz hurdası Karton hurdası Kağıt hurdası Sökülecek Hurda hurdası Bina Yıkım hurdası Fabrika Yıkım hurdası Fabrika Söküm İşleri hurdası

Alım Yaptığımız Diğer Hurda Çeşitleri ;

BAŞLICALARI

 • Hurda paslanmaz çelik,
 • paslanmaz sac,
 • alüminyum sac
 • , Dkp hurda
 • , inşaat demiri
 • inşaat iskelesi
 • çelik halat
 • çelik boru
 • pik talaşı
 • hurda sac
 • hurda boru
 • demir boru
 • çelik boru
 • demir talaşı
 • alüminyum talaşı
 • İçerenköy BİLGİSAYAR İçerenköy HURDALARI,Hurda Çelik Konstrüksiyon, raf, çelik, çatı paneli.

hurda çatı sacı, hurda trapez sac, hurda çatı, çelik kablo, çelik halat, hurda çatı makası, alüminyum kablo, alüminyum tel, ofset matbaa kalıpları, alüminyum profil.

alüminyum talaşı, plastik granül, plastik boru, hurda demir korkuluk, demir çit, demir parmaklık, demir merdiven, demir merdiven sökümü kesimi, söküm işleri.

, çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima hurdası, buzdolabı motoru, jeneratör, şanzıman, hurda araba parçaları, hurda vinç parçaları, hidrolik piston, hidro motor hurdası, köşebent, pvc pencere, İçerenköy İçerenköy ELEKTRONİK HURDALAR,kanalizasyon boruları (döküm,pik,demir)hurda pimapen, pvc kapı.

, hurda ray demiri, hurda asma tavan, asma tavan sökümü, hurda kalorifer kazanı, kalorifer borusu, chiller İçerenköy SOGUTMA SİSTEMLERİ, hurda konteyner, klima santralleri.

sarı musluk, demir su boruları, pvc işleme makinesi,, soğutma sistemleri, alüminyum havalandırma kanalları, matkap, sanayi makinaları, tekstil makinaları, sandviç panel, metal, alüminyum kapı, araba parçaları, paslanmaz boru, çatı paneli, defolu çatı sacı, Kompresör hurdası, pik döküm hurdası.

redüktör, rulman, pimaş boru, yangın merdiveni sökümü, hurda yangın merdiveni, civata, zincir, kepenk, demir direk, demir kapı, çelik direk, asansör hurdası, asansör kabini, döküm.

petek, hurda petek, radyatör, radyatör sökümü, BEYAZ ESYA HURDALARI,TELEVİZYON,kablo makarası(metal), elektrik motoru, jant, imalat artığı dkp, hurda pano ve trafo hurdalarının alımını yapmaktayız. Fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İÇERENKÖY HURDA İLCELERİNDE YOGUN FALİYET GÖSTERMEKTEDIR.

İçerenköy Aldıgımızı Hurdalar Ve Telefonda Fiyat Verdigim Metal Çeşitleri,Asagıdadır.

fiyatları, fiyatlarını, fiyati, fiyatlar, fiyatların, fiyatlarına, fiyatını, fiyata, fiyatlardan, fiyattan, fiyatlarda, fiyatlarının, fiyatta, fiyatının, fiyatla, fiyatlarla