Ataşehir Hurda Klima Alımı

Ataşehir Hurda Klima Alımı

Ataşehir Hurda Klima Alımı, yapmakta olan firmamız yıllardır kendini geliştiren geri dönüşüm konusunda uzmanlaşmış ve müşterilerinin menfaatlerini her zaman gözeten bir geri dönüşüm firmasıdır.

Ataşehir Hurda Soğutucu Ekipmanları Alım Satımı

Yaz aylarının gelmesiyle klimalar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Bununla birlikte aylardır kullanılmayan klimaların bakımlarını yaptırmak yeterince eskidilerse  yenileriyle değiştirmek gerekmektedir. Çünkü; her ne kadar çok amaçlı hayatımızı kolaylaştırmak için yapılmış ürünler olsalarda ucunda çok büyük hastalıklara sebep olacak nedenleri de beraberinde getirebilirler.

Hurda Klima Alımı yapan firmamız, Soğutucu ekipmanlarınızı değerinde ve nakit ödeme kolaylığı ile almaktadır. Sizde 2.el klimanız var bozuk klima moturu var ve paraya çevirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizi aramak.

 •   Depo kesimi
 •   Hurdacı Firmaları
 •   Hurda Alanlar
 •   Hurdacı  
 •   Hurda Bakır Kablo
 •   Fabrika sökümü
 •   İmalat atığı
 •   Sac hurdası
 •   Jeneratör hurdası
 •   İkinci el makine
 •   İkinci el makina
 •   Hurda ev aletleri alımı
 •   Kentsel dönüşüm hurdaları
 •   İnşaat yıkım hurdaları
 •   Kombi hurdası
 •   Şofben hurdası
 •   Akü hurdası
 •   Petek hurdası
 •   Klima hurdası
 •   Hurda Akü

Hurdacılık sektörü sadece hurda alım satımından ibaret değildir. Hurda alım satımı yapan firmalar, alım ve satım yanında söküm işlerini de gerçekleştirmektedir. Isıtma ve soğutma sistemleri günümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir. Hurda Klima Alımı, yazın ve kışın verdikleri sıcak ve soğuk hava ile insanların rahatlama araçlarından biridir.

Ancak ısıtma ve soğutma sistemlerinin de belli bir kullanım süresi vardır. Fabrikası üretim hatası olan ya da kullanma süresini tamamlamış ısıtma soğutma sistemleri hurda alım ve sökümü hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Isıtma ve soğutma sistemlerinin hurdaya çıkması bir daha kullanılmayacağı anlamına gelmemelidir. Geri dönüştürülebilir malzemelere sahip olan bu tip sistemler hurda firmaları tarafından toplanarak geri dönüşüm işlemine sokulmaktadır. Böylece geri dönüşüm işlemi geçiren bu tür sistemler tekrar kullanıma hazır hale getirilir. Böylece hem siz hem ülkemiz hem de doğa ve insan sağlığı kazanmış olur.

Hurda Klima Alımı İkinci El Hurda Alımı ve Hurda Çeşitleri

Hurda çeşitleri arasında bakır hurda en çok rağbet görendir. Çünkü diğer madenlere göre özellikle krom ve alüminyuma göre daha ucuz olması, iletken özelliğinin olması sebebiyle daha fazla tercih edilmektedir. Bakır hurda, diğerlerine göre hem sıfırı hem de hurdası oldukça sık kullanılır.

Alüminyum ise bakıra göre daha pahalıdır ve sektörde fazla tercih edilmemektedir. Bunun yanında demir hurda ise geri dönüşüme gittikten sonra güncel fiyatlarını belirlenerek piyasada alıcı bulmaktadır. İletkenlik özelliği fazla olmayan ama değerli olan krom hurda ise güncellenen fiyatlara göre alıcı bulur.

Hurda demir

DKP, Demir Talaşı, İnşaat Demiri Hurdası

Bakır

Soyma Bakır, Lama, Kırkambar Bakır, Antigron Kırma, TTR Kırma Granür, Bakır Talaşı

Alüminyum

Araiş Alüminyum, Alüminyum Profil (Pencere Kapı Profilleri) Hurdası, Alüminyum Talaş, Hurda Ofset Alüminyum Matbaa Kalıbı, Alüminyum Jant, Piston, Alüminyum Kutu (Kola Kutusu)

Hurda Sarı (Pirinç) Alımı

Hurda sarı musluk, Kırkambar Sarı Hurdası, klima borusu, vana, su sayacı (saati), imalat artığı, hurda sarı çubuk, Araba Radyatörü

Hurda Klima Alımı Yapan Firmalar

Antigron Kablo, TTR kablo, Karışık Kırkambar Kablo, Yeraltı Enerji Kabloları (Tek Damar)

Hurda Paslanmaz Çeşitleri

304, 316, 310, 202, 430 paslanmaz kalite hurdaları

Hurda Akü Alımı

Sulu Akü, Kuru Akü, Jel Akü, Hurda Klima Alımı

Hurda Kurşun Alımı

Hurda Levha Kurşun ve Kırkambar Kurşun Alımı, Hurda Klima Alımı

Hurda Klima Alımı Değerinde Soğutucu Ekipmanları

ABS, Antişok, Moblen, Pleksi, Naylon, Noryl (Cam elyaf ) Jelatin, Plastik Kablo Makarası, İplik Bobini, Plastik Sandalye, Şefaf PVC, Plastik Cam Hurdası, Hurda Klima Alımı

Bina Yıkım Hurdası

Şantiye Hurdası, Yıkım Hurdası, Hurda Klima Alımı

Çelik Çatı ve Fabrika Sökümü, Sandviç Panel Alımı

Arşiv İmhası, Hurda Klima Alımı

Birçok işyerinde, sokaklarda, fabrika ve depolarda kompresör, jeneratör ve trafo bulunmaktadır. Ancak hemen tüm ürünlerde olduğu gibi bu tür ürünlerde de son kullanım tarihi vardır ve özellikle işlevini yitiren, artık kullanılmayacak hale gelen ya da tamir edilmesi mümkün olmayan kompresör, jeneratör, trafo hurda alım ve satım hizmeti bulunmaktadır. Hurdacılık sektöründe sadece metaller, camlar, plastikler, kağıtlar hurda olarak işlem görmez. Bu ürünlerin yanında kompresör, trafo, jeneratörler de hurda alım ve satımı içine giren ürünlerdir.

Çoğu zaman arızalanan bu tür ürünler, ilk önce onarılmak istenir. Ancak birkaç onarılma işleminin ardından zamanla işlevlerini kaybeden bu ürünlerin hurdaya çıkması normaldir. Elinizde bu tür ürünler varsa ve artık deponuzda üstü tozlanmaya başlamışsa firmamızın hurda alım ve satım hizmetleri tercih ederek değerlendirebilirsiniz.

Yenilenmesi gereken ya da elinizde artık bulundurmak istemediğiniz kompresör, trafo, jeneratör gibi cihazları firmamızın uzman ve konusunda deneyimli ekibine ulaşarak geri dönüşüme gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece hem siz, hem ülkemiz ve hem de doğal kaynaklarımız korunarak gelecek nesillerimize güzel bir hayat bırakma imkanına sahip olursunuz.